ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТЬ

05.09.2018 10:50 Ігор Довженко

Що цікавого покажуть на фестивалі Полтава-ДОК (ПРОГРАМА)

Цього року фест поділили на блоки: «Людина та природа» та «Мистецтво жити»

8 та 9 вересня у Полтаві проходитиме 8-й Всеукраїнський екологічний Фестиваль документальних фільмів.

Цього року фест поділили на блоки: «Людина та природа» та «Мистецтво жити». Тут презентують фільми автори з Полтави, Луцька, Кременчука, Дніпра, Києва, Рівного, Житомира та інших міст. Фестиваль «Полтава-Док» 2018 відбудеться в залі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Програма Фестивалю на 8 вересня

13-00 – Відкриття Фестивалю.

13-25 – Конкурсна програма.

Перший блок: ЛЮДИНА ТА ПРИРОДА

13-25. Камені розкажуть правду В. Майборода Житомир 10 хв. 50 сек.

13-40. Сім природних чудес Волині Р. Мельник Луцьк 14 хв. 25 сек.

13-55. Чарівник з Дубна С. Зозуля Луцьк 3 хв. 07 сек.

14-00. Смак вогню С. Зозуля Полтава 5 хв. 10 сек.

14-05. Жнива В. Кумпан Полтава 0 хв. 50 сек.

14-10. Бережіть природу В. Комар Кременчук 1 хв. 00 сек.

14-11. Людина і природа  М. Шелест Кременчук 1 хв. 00 сек.

14-12. Подаруйте птахам чисте небо В. Комар Кременчук 1 хв. 00 сек.

14-13. Альманах «Безхатні тварини» К. Стрельченко Дніпро 8 хв. 48 сек.

14-25. Як тебе не любити В. Бігун Тячів 15 хв. 00 сек.

14-45. Борщик у глиняному горщику  Д. Вовк Полтава 13 хв. 31 сек.

15-00 — Перерва 25 хвилин. Другий блок: МИСТЕЦТВО ЖИТИ

15-25. Перлина Воронцова  І. Каткіна, А. Ліснєвська Одеса 10 хв. 18 сек.

15-37. Кавалери В. Булига Рівне 13 хв. 10 сек.

15-50. Людина як людина  А. Драч Київ 8 хв. 36 сек.

16-00. Земним шляхом до духовного О. Маляренко Світловодськ 15 хв. 00 сек.

16-20. Дума про сина В. Бігун Тячів 15 хв. 00 сек.

16-35. Сильні духом В. Бігун Тячів 14 хв. 56 сек.

16-50. На перехрестях шляхів Христа Будди, Шиви, Магомета В.Майборода — Житомир — 14 хв. 40 сек.

17-10. Перегони зі смертю А. Смолдарева Житомир 4 хв. 40 сек.

17-15. Федір Терещенко – піонер вітчизняного літакобудування О. Лимарчук — Житомир — 14 хв. 00 сек.

17-30. Душа М. Торяник Гадяч 14 хв. 09 сек.

 17-50 – Закінчення першого дня Фестивалю.

Програма Фестивалю на 9 вересня

14-00 — Конкурсна програма. Другий блок (продовження): МИСТЕЦТВО ЖИТИ

14-25. Творець своєї долі А. Кравченко Житомир 12 хв. 00 сек.

14-40. Світ належить радісним А. Ільїна Житомир 15 хв. 00 сек.

14-55. Тарас Бульба-Боровець  В. Мельник Житомир 14 хв. 00 сек.

15-10. STOP-контроль В. Кумпан Полтава 0 хв. 59 сек.

15-14. Тарас Шевченко – читає Віталій Бурмака В. Кумпан Полтава 11 хв. 34 сек.

15-30. Давай, Юрко, давай!  О. Чернобай Харків 13 хв. 03 сек.

15-45. Перехрестя часу Д. Вовк Полтава 9 хв. 37 сек.

16-00. Вектор Челомея Д. Зозуля Полтава 12 хв. 55 сек.

16-15. Шари і мережі  Д. Зозуля Полтава 6 хв. 32 сек.

16-20. Офорт: погляд в минуле… Д. Зозуля Полтава 10 хв. 46 сек.

1635 — Перерва 30 хвилин.

1710 — демонстрація фільмів поза конкурсом

1. Скліфосовський М.В. Подорож крізь час В. Кумпан

О. Кравченко

Полтава 19 хв. 49 сек.
2. Репетиція О. Калашник Полтава 16 хв. 08 сек.

1800 — оголошення переможців та церемонія нагородження

18-30 – Завершення Фестивалю.

Полтава ДОК,

Поделиться в соц сетях
‡агрузка...
Оставьте Свой отзыв