Полтавская область онлайн
Полтавські спортсменки завоювали 8 нагород на ЧУ з боксу
12.02.2018 16:37

Дівчата вибороли три золоті, три срібні та три бронзові медалі

Із 6-го по 11-те лютого у Рівному відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок. Серед 320-ти боксерок, змагалися за першість і спортсменки з Полтавщини. За результатами змагань, 8 полтавчанок змогли завоювати як «золото», так і «срібло» та «бронзу».

За даними Федерації боксу України, Поліна Соколова стала третьою серед дівчат у ваговій категорії 37 кг. Третє місце посіла і Ангеліна Андрейченко, яка змагалася у ваговій категорії до 50 кг.

«Срібло» вдалося завоювати трьом спортсменкам: Анна Білошицька (в. к. 41,5 кг), Дарія Сергеєва (в. к. 51 кг), а також Єлизавета Слюсар (81 кг).

Полтавським спортсменкам також вдалося завоювати «золото», першими стали: Вікторія Бондаренко у ваговій категорії 52 кг, Уляна Бойченко, яка виступала у ваговій категорії 76 кг та Ганна Охота — 45-48 кг.

Нагадаємо, кременчужанка завоювала золото на ЧУ з легкої атлетики (ВІДЕО).