Полтавская область онлайн
Полтавські бійці здобули 4 медалі на Всеукраїнському турнірі «Кубок Центру» (ВІДЕО)
19.02.2018 13:08

Спортсмени із Полтавщини завоювали «срібло» та «бронзу» на змаганнях зі змішаних єдиноборств ММА

17 лютого у місті Буча Київської області визначили кращих бійців зі змішаних єдиноборств ММА в Україні. На змагання приїхали 120 спортсменів із 14 областей. У всеукраїнському турнірі спробували свої сили і бійці Полтавщини.

У резерві бійців області є одне «срібло» та три «бронзи». Так, друге місце виборола 2 місце Ольга Голинська у ваговій категорія 60 кг. Третє місце посіли троє спортсменів — Владислав Пашко (57 кг), В’ячеслав Богомол (93 кг) та Кирило Кармазін (93+ кг). Про це повідомляє «Полтавщина спорт«.