ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТЬ

29.07.2019 19:11 Ігор Довженко

Полтавец став чемпіоном Світу з Муай Тай

Далеко не першу, але одну з найпрестижніших медалей завоював полтавець Олег Приймачов

На минулому Чемпіонаті Світу з таїландського боксу українець став найкращім у категорії 91 кілограм.

Відомо, що престижні змагання цього річ відбулися у Бангкоку, де житель Полтави Олег Приймачов завоював золото у ваговій категорії 91 кілограм. У півфіналі українець зійшовся у видовищному двобої з росіянином Надіром Ісхаковим, якого полтавець нокаутував вже у другому раунді.

У фіналі українець протистояв Якубу Клауді з Чехії, якого він переміг за сумарною кількістю балів. Повідомляється, що тренером молодого чемпіона є Зураб Абдулаєв, який і готував його до цих спортивних змагань.

На офіційному сайті обласної ради Полтави значиться, що Олег Приймачов є уродженцем села Засулля. Зараз хлопцю 30 років, а Муай Тай він почав займатися у 21 рік.

Також відомо, що полтавський спортсмен працює у Головному управлінні ДФС Полтавщини та має не тільки спортивні, а й інтелектуальні досягнення.