ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТЬ

16.09.2019 18:21 Ігор Довженко

Хокеїсти «Кременчука» розгромили суперників із «Білого Барсу»

Перша гра полтавських хокеїстів в УХЛ принесла кременчужанам впевнену перемогу – 6:0

ХК «Кременчук» зійшовся на полі з «Білим Барсом». В результаті наші хокеїсти здобули впевнену перемогу, поціливши у ворота суперників 6 разів.

Як повідомили в УХЛ, перший період гри пройшов досить інертно. Хокеїсти обох команд довго не наважувались перейти до активних дій. Спроби Дмитра Орлова поцілити шайбою, отриманою від Владислава Грицких, у ворота «кішок» не увінчалася успіхом.

Згодом темпи гри різко змінилися. «Кременчужани» заволоділи ініціативою та блискавично, за 5 хвилин до свистка судді, змінили рахунок на 2:0. Перший гол здобув Микола Кисельов, зробивши ефектний сольний прохід із різким кидком у ближній кут воріт суперників. Згодом туди прилетіла і шайба від Олексія Ворони.

На початку другого періоду «кішки» спробували показати себе перед воротами господарів, але точні рухи В’ячеслава Новицького та стійка воріт не дозволили шайбі суперника опинитися у воротах. «Кременчук» перехопив ініціативу та забив ще 2 голи суперникам ключками Миколи Кисельова та Іллі Бобрусова.

Під час заключної 20-хвилини, «кременчужани» спокійно і розмірено, повністю контролюючи матч та поцілили у ворота «Білого барса» ще 2 рази, причому останній гол приніс Миколі Кисельову у новому чемпіонаті свіжий хет-трик.